WYKAZ

Zakładów rzemieślniczych zarejestrowanych

w Cechu Rzemiosł Różnych w Tarnowie

 

006
rzemiosła metalowe

1. 3961 Pierz Andrzej ślusarstwo 33-190 Ciężkowice, Pławna 64 /146513099/
2. 4048 Fedorczak Marek - Fedorczak Janina (s) ślusarstwo T-ów, Poranna 5 /696147396/
3. 4027 Gierałt Marcin (s) ślusartswo 33-170 Tuchów, Dąbrówka Tuchowska 135

009
rzemiosła precyzyjne

4. 0083 Kluza Edward optyka T-ów, Krakowska 23 /146222621/
5. 1716 Partyka Ryszard zegarmistrz T-ów, Brama Pilzneńska 3 /146263779/
6. 3866 Pomykacz Zbigniew-Beata zegarmistrz T-ów, Krakowska 5 /146219336/

010
rzemiosła  w zakresie środków transportu

7. 3695 Bączek Maria (s) Auto Bączek T-ów, Gumniska 36 A /146274566/ /146274567/
8. 3730 Boda Stanisław (s) mechanika pojazdowa T-ów, Osterwy 3 /146250889/
9. 4037 Ciepielowski Andrzej (s) mechanika pojazdowa T-ów, ul. Kasprowicza 42 /500016210/
10. 4057 Dobrowolski Przemysław (s) mechanika pojazdowa T-ów, Strusińska 10 /600419373/
11. 3869 Dubiel Piotr, Janusz Gładysz (s) mechanika pojazdowa T-ów, Strusińska 10 /146273249/
12. 3140 Dziuban Janusz (s) mech.blach.lak.poj. 33-190 Ciężkowice, Zborowice 5 /146513010/
13. 4090  Flaga Ryszard (s) mechanika pojadzowa 33-156 Skrzyszów 410, tel. 146745302
14. 3855 Gładysz Janusz, Adam (s) mechanika pojazdowa 33-113 Zgłobice,Krakowska 15 /146741100/
15. 4016 Gładysz Marcin (s) Gładysz Motors 32-830 Wojnicz, Łukanowice 239 /146285900/
16. 4082 Habel Sebastian mechanika pojazd. T-ów, Bielatowicza 9 /662134455/ 
17. 3655 Hoim Marcin (s) mechanika pojazd. 33-156 Skrzyszów 374A /146745754/
18. 3988 Hornik Łukasz (s) mechanika pojazd. 33-133 Wał Ruda, Zdarzec 76
19. 4060 Jakosz Jacek (s) lakiernictwo pojazdowe 32-840 Zakliczyn, Lusławice 58 /788043255/
20. 3564 Kalina Dariusz (s) mechanika pojazd. 33-140 Lisia Góra, Brzozówka ul. Dobra 29 /146784445/
21. 3934 Kieć Adam (s) mech. blach poj. 33-100 Tarnów, ul. Tuchowska 72A  /146201147/
22. 1051 Kieć Jan (s) mech.blach.poj 33-170 Tuchów, Karwodrza 133 /146525320/
23. 3475 Kloch Julian (s) mechanika pojazd. 33-156 Skrzyszów, Ładna 92A /146745652/
24. 4092 Kobos Andrzej, Kobos - Bil Barbara (s) mechanika pojazdowa 33-113 Zgłobice, ul. Krakowska 44, tel. 146223026
25. 4096 Konieczny Jan mechanika pojazdowa 33-200 Dąbrowa Tarnowska, Oleśnica 9
26. 4078 Kubala Krzysztof (s) blach. lak. poj. 32-852 Dębno 200 /8691002677/
27. 2006 Kuczun Ryszard (s) mechanika pojazd. 33-156 Skrzyszów, Ładna 94B /146269610/,/146269895/
28.

3938 Kujawski Robert, Jagoda Wojciech (s)

mechanika pojazd. 33-113 Zgłobice, Zbylitowska Góra ul. Słoneczna 22 /146258882/
29. 4094 Lawiński Jan (s) mechanika pojazdowa 33-131 Łęg Tarnowski, Ilkowice k. Tarnowa ul. Rudno 50, tel. 602463169
30. 0104 Łabno Ludwik mechanika pojazd. T-ów, Narutowicza 25 /146215576/
31. 4080 Marszałek Henryk (s) „Auto Kompleks” 32-860 Czchów, ul. Ogrodowa 24 /500172473/
32. 4081 Marszałek Henryk, Zelek Zbigniew (s) „Auto Partner” s.c. 32-800 Brzesko, ul. Biznesowa 9 /1468636680/
33. 4098 Nogaś Radosław mechanik motocyklowy 33-270 Wietrzychowice, Pasieka Otfinowska tel. 605119674
34. 4087 Nosek Jan (s) mechanika pojazdowa 33-150 Wola Rzędzińska 70 B, tel. 606159169
35. 3985 Nowak Cezary, Aneta (s) mechanika pojazd. 33-101 T-ów, Daleka 28 /146332200/
36. 3971 Osika Dariusz (s) mechanika pojazd. 33-172 Siedliska 360
37. 4086 Podstawski Jacek, Kozioł Mirosław, Warchoł Krzysztof, Łabusz Andrzej, Węgrzyn Andrzej mechanika pojazdowa 33-100 Tarnów, ul. Okrężbna 9, tel. 692406504
38. 3977 Pawlina Maciej (s), Pawlina Bartłomiej mechanika pojazd. 32-830 Wojnicz, Wielka Wieś 122
39. 3773 Piątek Kazimierz mechanika pojazd. T-ów,Skowronków 6/51 /146212470/
40. 4013 Pinas Rafał (s) mechanika pojazd. 33-150 Jodłówka Wałki 112B
41. 3983 Roczniak Paweł (s) mechanika pojazd. T-ów, Błonie 5 /146991234/
42. 3932 Rostek Arkadiusz (s) mechanika pojazd. 33-111 Koszyce Wielkie, ul. Szklarniowa 63
43. 4079 Starzyk Jacek (s) mechanika pojazdowa 33-100 Tarnów, ul. H. Marusarz 7 /694435741/
44. 3946 Sasak Dawid (s) mechanika pojazd. 33-131 Łęg Tarnowski,Witosa 111
45. 3006 Siedlik Jerzy (s) mech.poj. 33-156 Skrzyszów 516 /146745403/
46. 3909 Sopala Robert (s) Auto Usługi 33-163 Rzepiennik Strzyżewski, Rzepiennik Biskupi 277 /146530009/
47.  3978 Stach Janusz (s) mechanika pojazd. 33-151 Nowa Jastrząbka Nowe Żukowice 134
48. 4095 Szatko Ryszard (s) mechanika pojazdowa 33-100 Tarnów, ul. Mała 10, tel. 601989995
49. 3865 Szczerba Jacek (s) mechanika pojazd. 33-190 Ciężkowice,Kąśna Dolna 70
50. 4028 Świerczek Maciej (s) mechanika pojazd. T-ów, Kasprowicza 72
51. 3945 Usień Łukasz (s) mechanika pojazd. T-ów, Krzyska 154 A /146251226/
52. 3623 Walkowicz Bogusław (s) mech.elektromech. T-ów,Braci Saków 66 D /146223497/
53. 1568 Wieczorek Janusz (s) mechanika pojazd. T-ów,Krzyska 106 A /146251010/
54. 3774 Witek Ryszard mech.blach.lak. 33-140 Lisia Góra, Kobierzyn 109 /146784635/
55. 3618 Wojciechowski Andrzej (s) mechanika pojazd. 33-140 Lisia Góra,Sucharskiego 5 /146784888/
56. 3943 Wojnar Paweł (s) mechanika. pojazd. T-ów,Nowodabrowska 288 /146251144/
57. 4070 Zardzielewicz Marcin (s) mechanika pojazdowa 33-112 Tarnowiec, ul. Tarnowska 79A /146300294/
58. 3916 Ziaja Grzegorz (s) Auto Moto Serwis 39-220 Pilzno, Machowa 166 /146724594/
59. 3639 Dudek Jerzy - Leszek (s) mech.blach.poj. T-ów, Vetulani de Nisau 39 /146267551/
60. 3707 Gołąb Jan (s) blach.lak.poj. 32-831 Olszyny 189 /146791038/
61. 3867 Stawarz Wiesław (s) blach.mech.poj. 33-101 T-ów Kępa Bogumiłowicka 75 /146330578/
62. 3548 Sterkowicz Paweł (s) blach.lak.poj. 33-180 Gromnik, Chojnik 292 /146514383/
63. 3705 Wajda Paweł (s) blach.lak.poj. 33-140 Lisia Góra, Brzozówka ul. Warszawska 51A /146784447/
64. 3775 Wawrzon Krzysztof (s) blach.mech.poj. 33-103 Pawęzów 35 /146250293/
65. 3537 Mróz Marian lakiern.poj. T-ów, Al. Piaskowa 72 /146218978/
66. 3750 Oćwieja Tomasz (s) lakiern.poj. 33-121 Bogumiłowice 258 /146752517/
67. Kiełbasa Piotr (s) elektr.poj. 33-131 Łęg Tarnowski, ul. Graniczna 2
68. 0122 Krupa Kazimierz elektromech.poj. T-ów, Siewna 16 /146213718/
69. 3784 Krupa Adam (s) elektromech.poj. T-ów, Sowińskiego 22 /146214444/
70. 4046 Madej Janusz - Kukla Ryszard (s) elektromech.poj. 33-111 Koszyce Wielkie, Dobrzańskiego 36 A /602709503/
71. 3990 Pierz Tadeusz (s) mech.blach.lak. 33-190 Ciężkowice, Pławna 24 /693700846/

013
rzemiosła chemiczne

72. 3392 Wadas Stanisław wulkanizatorstwo 33-113 Zbylitowska Góra, Krakowska 5 /146743925/

014
rzemiosła w zakresie materiałów budowlanych

73. 4023 Smosna Tomasz FHU "Granimex" 33-113 Zgłobice, Topolowa 54 A
74. 3901 Tyrka Ludwik budowa i naprawa nagrob. T-ów, Bema 18/6 /146223687/

015
rzemiosła szklarskie

 

75. 1662 Wojtyłko Marian szlifow. kryształów 33-111 Koszyce Wielkie, Dobrzańskiego 15 /146267089/

017
rzemiosła drzewne

76. 4005 Bogusz Bartosz (s) stolarstwo meblowe 33-121 Bogumiłowice 2
77. 4051 Cygnar Adam (s) stolarstwo 33-170 Tuchów, Kolejowa 20 /146525116/
78. 0170 Gawin Zdzisław stolarstwo meblowe T-ów, Słoneczna 78 /146241640/
79. 3862 Jankowski Tomasz (s) stolarstwo meblowe T-ów, Legionów 61 /146214360/
80. 0596 Janus Władysław stolarstwo meblowe 33-151 Stare  Żukowice 225
81. 4026 Kornaś Janusz (s) stolarstwo meblowe 33-156 Skrzyszów 439
82. 4032 Kusek Irena, Michalczyk Marian (s) stolarstwo meblowe 33-273 Marcinkowice, Przybysławice 163
83. 3699 Łątka Paweł (s) stolarstwo meblowe 33-170 Tuchów, Okólna 8 /146523037/
84. 3641 Mozgowiec Stanisław (s) stolarstwo meblowe T-ów, Bogusławskiego 49 /146250727/
85. 4083 Rachmaciej Jacek (s) stolarstwo 33-240 Żabno, Odporyszów – Źwiernik 9 /733477585/
86. 4069 Sroka Grzegorz, Kobyłecka Izabela (s) stolarstwo 33-131 Łęg Tarnowski , ul. Tarnowska 11A /602698750/
87. 4053 Turaj Krzysztof (s) stolarstwo 33-113 Zgłobice, Borki 14 /146743331/

019
rzemiosła włókiennicze

88. 0222 Bania Mieczysław krawiectwo miarowe T-ów, Ujejskiego 5
89. 0240 Śliski Józef krawiectwo miarowe T-ów, Ducha Św. 7 /146242472/

022
rzemiosła skórzane

90. 2591 Wrona Halina kuśnierstwo T-ów, Olejarska 2 /146213767/

023
rzemiosła spożywcze

91. 4054 Jan Kudelski, Wojciech Kudelski, Małgorzata Kudelska (s) "Tatrzańska" T-ów, Krakowska 1 /146224636/
92. 4071 Sulowski Jacek, Sulowski Piotr (s) „Obsesja Smaku” 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 3 /146888077/
93. 0600 Kurek Andrzej młynarstwo 33-140 Lisia Góra, Szkolna 11 /146784296/
94. 2246 Błaszkiewicz Jan (s) piekarstwo T-ów, Mościckiego 108 /146219597/ 
95. 2190 Ciochoń Kazimierz (s) piekarstwo 33-112 Tarnowiec, Nowa 5 /146795288/
96. 3949 Salamon Mariusz (s) piekarstwo 32-841 Filipowice 134 /146636189/
97. 0318 Starzec Jadwiga, Roman, Łukasz (s) piekarstwo T-ów, Widok 45 /146216749/
98. 3979 Król Roman (s) piekarstwo 33-273 Marcinkowice, Przybysławice 60
99.

3815 Partyka Marzena, Adam (s)

Patriak Joanna, Adam

piekarstwo T-ów, Kalinowa 43 /146251142/
100. 2049 Starostka Jan (s) piekarstwo 33-156 Skrzyszów, Łękawica 92 /146744097/,/146744012/
101. 4100 Tyrka Anita - Tyrka Tomasz piekarstwo Tarnów, ul. Klikowska 84 tel. 146300258, 146300259
102. 0325 Winiarski Piotr Sp. J. (s) piekarstwo T-ów, Skrzyszowska 11 /146269652/,/146201917/
103. 3856 Więcek Ewa (s) piekarstwo 33-170 Tuchów, Mickiewicza 8 /146524147/
104.

0314 Witek Krystyna, Witek Tomasz,

Warchoł Beata (s)

piekarstwo T-ów, Krakowska 253 /146267198/,/146267881/
105. 1617 Bańbor Stanisław (s) cukiernictwo T-ów, Targowa 11 /146220952/
106. 3953 Klonowicz Stanisław (s) cukiernictwo T-ów, Krakowska 28 /146556067/
107. 0330 Kudelski Jan (s), Kudelska Małgorzata cukiernictwo T-ów, Batorego 6 /146222554/
108. 1618 Lipka Bronisław (s), Prządo Grażyna cukiernictwo T-ów, Pułaskiego 6 C /146214343/
109. 3091 Słowik Stanisław (s) cukiernictwo T-ów, Mościckiego 2 /146215966/
110. 1601 Sysło Józef (s) cukiernictwo 33-150 Wola Rzędzińska 151 /146792354/
111. 3853 Jacek - Małgorzata Warias (s) cukiernictwo 33-240 Żabno, ul. Kilińskiego 28 tel. 146455632
112. 2721 Kaleta Tadeusz karmelkarstwo T-ów, Przedszkolaków 6 /146220818/

028
rzemiosła inne przemysłowe

113. 3982 Sak Jan "Teltom" - efekty specjalne (fajerwerki), obróbka skrawaniem tworzyw sztucznych T-ów, H. Marusarz 29A/1, /603 658 688/

031
rzemiosła budowlane

114. 4064 Ambroziak Roman (s) instal. elektryczne 33-100 Tarnów, ul. Osiedle 31 /602118692/
115. 4063 Bajorek Łukasz (s) z-d budowlany 33-180 Gromnik, ul. Gen. Okulickiego 11B /508991194/
116. 4052 Boruch Tomasz (s) instal. elektryczne T-ów, H.Marusarz 133 /603211534/
117. 4045 Broniek Krzysztof (s) z-d budowlany 33-191 Jastrzębia 321A /609462796/
118. 4067 Dunaj Zbigniew (s) z-d budowlany 33-170 Tuchów, ul. Głęboka 13 /502251087/
119. 3864 Frys Wiesław z-d budowlany 33-112 Tarnowiec, Nowodworze 54B /146795660/
120. 4059 Gajewski Krzysztof (s) instal.elektr. T-ów, Al. M.B. Fatimskiej 63/7
121. 4031 Głowacz Krystyna "Haldek" (s) z-d budowlany T-ów, ul.Torowa 1
122. 3955 Helizon Krzysztof (s) z-d budowlany 33-180 Gromnik, Chojnik 181
123. 4072 Matras Henryk (s) z-d budowlany 32-830 Wojnicz, ul. Tarnowska 2 /146789091/
124. 4043 Mikosz Albert (s) z-d budowlany 32-854 Porąbka Uszewska, ul. Niedźwiedza 98
125. 4073 Moskal Łukasz (s) z-d budowlany 33-131 Łęg Tarnowski, ul. Dolna 51 /515127119/
126. 3969 Nowak Wojciech (s) z-d budowlany 32-840 Zakliczyn, Wesołów 143
127. 4074 Pękala Ryszard (s) z-d budowlany 33-152 Pogórska Wola 22D /660892067/
128. 1062 Wilk Andrzej mal. i tapeciarstwo 33-111 Koszyce Wielkie, Południowa 30 /146340745/
129. 3956 Fido Jan (s) instal.sanitar.gazowe 33-140 Lisia Góra, Zagumnie 64 /146784682/
130. 3887 Kocik Alicja (s) instal.sanit.ogrz. i gaz T-ów, Pułaskiego 56 /146214464/
131. 4038 Kucharzyk  Adam (s) F.U.H.  "INSTALFLEX" instal.sanit.ogrz. i gaz Chojnik 130, 33-180 Gromnik /146515040/
132. 4075 Kukla Łukasz (s) instal. sanitarne 33-140 Lisia Góra, Breń 60A /663701309/
133. 3885 Łabędź Michał (s) instal.sanit.ogrz. i gaz 33-156 Skrzyszów, Łękawica 195 /146285012/, /146745831/
134. 3101 Łabno Krzysztof (s) instal. sanitarne T-ów, Szuszkiewicza 13 /146250802/
135. 4058 Sępek Mirosław (s) instal.elektr. T-ów, Chemiczna 142 /601340813/
136. 3986 Smoła Grzegorz (s) instal. sanitarne T-ów, Lwowska 36/17 /146224073/
137. 3981 Solak Edward (s) przeds.budow.projekt. 33-114 Rzuchowa  17
138. 4050 Stanuch Jan (s) z-d budowlany 33-190 Ciężkowice, Rynek 16 /505122331/
139. 3910 Sterkowiec Jan (s) instal.sanitar.gazowe 33-173 Jodłówka Tuchowska 270 /146527815/
140. 1398 Szatko Mariusz, Szatko Antoni (s) instal.sanitar.gazowe T-ów, Nowodąbrowska 184A /146251054/
141. 0425 Ślęzak Jerzy instalat.elektryczne T-ów,Szczepanika 2/35  /146216280/
142. 3992 Więcek Krzysztof (s) z-d budowlany 33-172 Siedliska 133B /502464860/

072
rzemiosła w zakresie gospodarki komunalnej i nieprzemysłowej

143. 4044 Kiełbasa Mariusz kominiarstwo 33-191 Jastrzębia 157A /600079672/
144. 2975 Rzeszutko Stefania maglowanie T-ów, Mościckiego 66 /146218499/
145. 0445 Lemek Stanisław kominiarstwo T-ów, Mościckiego 21 /146918861/
146. 4022 Romański Leszek kominiarstwo T-ów, Wojtarowicza 22
147. 4021 Romański Marek kominiarstwo 33-114  Rzuchowa  314
148. 4047 Amrożkiewicz Jolanta (s) fryzjerstwo Rynek 26, 33-190 Ciężkowice /604293584/
149. 3675 Bałut Lidia (s) fryzjerstwo T-ów, Osiedle Zielone blok nr.10 /146242510/
150. 4010 Borowiecka Izabela (s) fryzjerstwo T-ów, Jasna 27 /146263748/
151. 4007 Curyło Sebastian (s) fryzjerstwo T-ów, Garbarska 5/2
152. 4039 Czarnik Anna (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. Smosarskiej 18
153. 4049 Dorosz Kinga (s) fryzjerstwo T-ów, Odległa 12 A /666602062/
154. 3558 Duraczyński Andrzej fryzjerstwo T-ów, Dworcowa 1, Dworzec PKS /146880722 wew.29/
155. 3871 Gnoińska Elżbieta (s) fryzjerstwo T-ów, Lwowska 19
156. 3950 Gołąb Agata (s) fryzjerstwo T-ów, Krzyska 157 /606471121/
157. 3807 Gorgosz Marta (s) fryzjerstwo T-ów, Kwiatkowskiego 9 /146332451/
158. 3960 Jamróg Daniel (s) fryzjerstwo T-ów, Rolnicza 6 /146275007/
159. 4017 Jewuła Wojciech (s) fryzjerstwo T-ów, T. Kościuszki 10
160. 4089 Kornaus Agnieszka (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. Szujskiego 36, tel. 600955664
161. 3785 Korpacka Krystyna (s) fryzjerstwo 33-112  Radlna 61 /146795340/
162. 4065 Kowerko Małgorzata (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. Urszulańska 3 /504470702/
163. 0478 Kozioł-Bodzioch Jolanta (s) fryzjerstwo T-ów, Westerplatte 12A /146222318/,/146743624/
164. 4056 Kruczek Małgorzata (s) fryzjerstwo T-ów, Krakowska 22 /793600835/
165. 4068 Kuczek Katarzyna (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. Lwowska 32B/L2 /600694000/
166. 4084 Kukla Justyna (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 5  /609136999/
167. 4066 Król Wioletta (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. Lwowska 32B/L2 /503922118/
168. 4004 Kumięga Kamil (s) fryzjerstwo T-ów, Wesoła 4
169. 0458 Kumięga Janina (s) fryzjerstwo T-ów, Katedralna 4 /146263464/
170. 3996 Kupczyk Sylwia (s) fryzjerstwo 32-830 Wojnicz, Jagiellońska 2A 
171. 3998 Kwaśniak Marzena (s) fryzjerstwo 33-122 Wierzchosławice 2 
172. 3668 Lisak Elżbieta fryzjerstwo T-ów, Koszycka  7 /146267865/
173. 4077 Majcher Agnieszka (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. Władysława Orkana 10 /146767760/
174. 4091 Maniak Katarzyna (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. Sloneczna 32/10, tel. 880773595
175. 4076 Medyńska Aleksandra (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. M. Dabrowskiej 24/33A  /881201101/
176. 4099 Michnik Monika fryzjerstwo Oś. Legionów im. H. Dąbrowskiego 10/41, 33-100 Tarnów, tel. 882892388
177. 3686 Migdał Maria (s), Cięciwa Franciszek fryzjerstwo T-ów, Powstańców Warszawy 3 /146272963/
178. 4009 Mikoś Ewelina fryzjerstwo T-ów, Romanowicza 38
179. 3954 Myśliwiec Monika (s) fryzjerstwo T-ów, Szeroka 5
180. 3870 Nagórzańska Elżbieta (s) fryzjerstwo T-ów, Konarskiego 7 /146275599/
181. 4062 Olszańska Edyta (s) fryzjerstwo 32-831 Olszyny, Roztoka 67 /791996376/
182. 2347 Płaneta Marta (s) fryzjerstwo T-ów, Wilsona 2 /146746450/
183. 1563 Prokop Zofia (s) fryzjerstwo T-ów, Romanowicza 38  /146265431/
184. 4088 Rataj Aneta (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. Boryczki 6/U5, tel. 504202129
185. 4097 Rodak Wioletta (s) fryzjerstwo 33-130 Radłów, ul. Kolejowa 11, tel. 501054776
186. 4012 Ścisłowicz Anna (s) fryzjerstwo T-ów, 25-Lecia PRL-u 1
187. 3929 Romaniszyn Aneta (s) fryzjerstwo T-ów, Romanowicza 38  /146554318/
188. 3801 Skrzypek Krzysztof (s) fryzjerstwo T-ów, Mościckiego 86 /602590526/
189. 3919 Starzyk-Hudyka Lidia (s) fryzjerstwo 33-170 Tuchów, Rozwadowskich 6 /146525187/
190. 3729 Szepielak Katarzyna (s) fryzjerstwo T-ów, Szujskiego 4 /146261884/
191. 3959 Świderska Magdalena (s) fryzjerstwo 32-840 Zakliczyn, ul. Rynek 8, tel. 663740650
192. 4055 Tarnowski Patryk (s) fryzjerstwo T-ów, Brandstaettera 8 /601525057/
193. 4041 Wantuch Karolina (s) fryzjerstwo 33-130 Radłów, Niwka 238 /721851935/
194. 3863 Wardzała Piotr (s) fryzjerstwo T-ów, Wekslarska 17 /146215232/
195. 4085 Witek Ewa (s) fryzjerstwo 33-100 Tarnów, ul. Spadzista 9 /603644330/
196. 4035 Trela Kinga (s) fryzjerstwo T-ów, ul.Czerwona 8
197. 3924 Włudyka-Śliwa Agnieszka (s) fryzjerstwo 33-190 Ciężkowice, Floriana 11 /146510395/
198. 3975 Zielińska Beata (s) fryzjerstwo T-ów, Słoneczna 56 J /146908433/
199. 3948 Ziomek Katarzyna (s) fryzjerstwo 33-160 Ryglice, Rynek 18 /146541119/
200. 4093 Zych Edyta (s) fryzjerstwo 33-140 Lisia Góra, ul. Rolnicza 13, tel. 500708233
201. 3963 Żelazo Lila (s) fryzjerstwo 33-140 Lisia Góra, Sucharskiego 2
( s )  – zakłady szkolące pracowników młodocianych ( nauka zawodu )